Op verzoek van minister De Jonge van Volksgezondheid, Welzijn en Sport heeft de Raad van Ouderen onderzocht welke initiatieven behouden moeten blijven die in coronatijd zijn ontstaan. Één van de conclusies van de Raad is het investeren in en ondersteunen van initiatieven voor beeldbellen en belcirkels voor thuiswonende ouderen. In dit artikel van Jan Willem Bloemen van Vilans leest u meer over dit advies en de randvoorwaarden om initiatieven hiertoe te laten slagen.
Als Regionale Cretio Partners hebben wij in het afgelopen jaar mede vanwege de coronamaatregelen veelvuldig contact gehouden met onze klanten via beeldbellen. Mooi om te ervaren dat zij ook op oudere leeftijd deze vorm van communicatie eigen hebben weten te maken. Hierdoor hebben we aan die zó belangrijke behoeften van ‘in contact blijven’ tegemoet kunnen komen en het eventuele gevoel van eenzaamheid kunnen verminderen.
Heeft u behoefte aan (digitaal) contact en/of heeft u hier hulp bij nodig? Neem dan contact met ons op. Onze Regionale Cretio Partners helpen u graag.
Hits: 240